מדיניות פרטיות

תקנון אתר ענק האוזניות

כללי:

השימוש או הקניה באתר ענק הכדורגל (http://giantheadphones.coi.co.il/) הינם בכפוף לתקנון זה ובהתאם להוראותיו. שימוש כלשהו או ביצוע הזמנה באתר ענק האוזניות מהווה הסכמת הלקוח לתנאי התקנון. ענק הכדורגל שומרת על זכותה לשנות תקנון זה מזמן לזמן.

תנאים לשימוש באתר:

אם אתה מתחת לגיל 18, אתה חייב לקבל את הסכמת ההורים או האופטרופוסטים שלך לפני שאתה:
1) יוצר קשר עם ענק האוזניות
2) שולח כל מידע שהוא לענק האוזניות
3) מבצע רכישה באתר ענק האוזניות

הזמנה

1. ביצוע הזמנה

הזמנה תבוצע באמצעות אתר ענק האוזניות. השלמת ההזמנה ע"י הקונה מהווה התחייבות לרכישה ולתשלום בגין המוצרים ו/או השירותים המוזמנים

2. בדיקה ואישור הזמנה

חיוב הלקוח/ה יתקיים רק לאחר השלמת עיבוד ההזמנה, וידוא של זמינות המוצרים המוזמנים ותנאי האספקה ואישור ההזמנה ע"י ענק האוזניות.

3. תשלום

התשלום יבוצע באמצעות כרטיס אשראי – ישירות באמצעות אתר האינטרנט, או באמצעות פייפל.

אספקה ומשלוח

1. אופן האספקה:

כל המשלוחים יעשו מחנויות מקוונות במדינות אירופה ויועברו לדואר ישראל וכפופים לתנאיו וזמניו. 
המשלוח יגיע אל יחידת הדואר הקרובה לביתך לפי המיקוד שנתת במהלך הקנייה, נא לרשום מיקוד תקין.

2. זמן המשלוח

בין 14 - 21 ימי עסקים לארץ ישראל, במידה והמשלוח לא הגיע עד 21 יום, נפתח תהליך חקירה מול דואר ישראל שיכול לקחת עד 14 ימים נוספים. הזמנה שהושלמה והיא זמינה במלאי, תישלח בין 1-2 ימי עסקים לכל המאוחר, ממועד השלמת ההזמנה והתשלום המלא.

לחו"ל זמן  המשלוח הוא בין 8 - 21 ימי עסקים.

היה ופריטים בהזמנה – כולם או מקצתם אינם זמינים במלאי, ענק האוזניות תיצור קשר עם הקונה באמצעות דאר אלקטרוני בתוך שני ימי עסקים ממועד ההזמנה ותודיע על העדר זמינות במלאי והצעה חלופית או החזר כספי מלא.

3. אחריות למקרה אבדן/נזק

ענק האוזניות כפופה לתקנון אותה החנות שבה בוצעה הרכישה. 100% אחריות כל כספך במידה ולא הגיע המשלוח או שאבד על ידי דואר ישראל.

מדיניות החזרות

החזרת מוצר בשל פגם תותר בתוך 30 ימים ממועד ההזמנה, בתנאים הבאים:
המוצר הוחזר בשלמותו ובאריזתו המקורית . אריזה שנפתחה לא תתקבל בחזרה.
חשבונית/קבלה המעידה על הקניה תצורף למוצר.

בהחזרת מוצר בשל פגם, תשיב ענק האוזניות את המחיר המלא ששולם בגין המוצר. בהחזרה של מוצר שאינה בגין פגם במוצר, תפעל ענק האוזניות על פי " החוק להגנת הצרכן " למען הסר ספק יודגש כי לא תתקבל החזרה ולא יוחלף מוצר שאינו באריזתו המקורית או שכבר נעשה בו שימוש.

מחירים

המחירים המופיעים באתר כוללים את כל המיסים וההיטלים המתחייבים ע"פ חוק, לרבות מס ערך מוסף אם וכאשר חל, בשיעורים הקבועים בחוק. כל החובות והמע"מ ישולמו על ידי הלקוח עם ההגעה לארץ ישראל.

ענק האוזניות שומרת לה את הזכות לבצע שינוי במחירים ללא הודעה מוקדמת מראש. כל שינוי במחיר לא יחול רטרואקטיבית על הזמנה שהושלמה לפני השינוי.

״משלוח המכיל טובין שערכם הכולל עד 75 דולר – פטור לחלוטין ממסי יבוא משלוח המכיל טובין שערכם הכולל 75$- 500$ – פטור מתשלום מכס בלבד, וחייב בתשלום מע”מ ומס קניה.

מוצרים

1. תיאור ותמונות

ענק האוזניות עושה כל מאמץ להציג באפן מלא וברור את כל המידע הרלוונטי אודות המוצר הנרכש. המידע המוצג הוא מידע שסופק ע"י היצרן ואומת ככל הניתן ע"י ענק האוזניות. יודגש שהתמונות המוצגות באתר הן להמחשה בלבד.

2. זמינות

מוצרים המוצגים באתר יציגו בצורה ברורה את זמינות המוצרים במלאי ואת תנאי האספקה. במקרים בהם למרות האמור לעיל לא תתאפשר אספקת המוצר שהוזמן במסגרת זמן האספקה המובטח, תימסר הודעה על כך ללקוח תוך שני ימי עסקים ממועד ההזמנה לכל היותר.

במידה ורכשת מוצר שאזל מהמלאי, ניתן לבטל את ההזמנה או כמובן להחליף למוצר אחר. מקרים כאלה נדירים, אבל יכולים לקרות.

הגבלת אחריות

המוצרים הנמכרים באתר נמכרים כמו שהם. הספקים של המוצרים השונים המופיעים באתר אינם בבעלות ענק האוזניות ואינם מופעלים על ידיו. אלא אם כן נכתב אחרת, כל מידע המוצג באתר לגבי המוצרים, טיבם ואיכותם נמסרו לענק האוזניות ע"י הספקים, ונמצא באחריותם הבלעדית והמלאה של אותם ספקים.

באם נפלה טעות  בתיאור המוצר, לא יחייב הדבר את הספקים ו/או את ענק האוזניות. תמונות המוצרים באתר נועדו להמחשה בלבד וייתכנו הבדלי גוון בין התמונות המוצגות באתר לבין המוצרים הנמכרים בפועל .

ענק האוזניות לא תישא באחריות בשום מקרה של נזק עקיף שנגרם עקב שימוש במוצרים המסופקים על ידה.

שירות לקוחות

ענק האוזניות מעמידה שירות לקוחות לרשות לקוחותיה. ניתן לפנות במהלך כל שעות היממה לפי פרטי ההתקשרות המופיעים באתר תחת "צור קשר".

פרטיות ושמירת סודיות

ענק האוזניות מתחייבת לשמור על פרטיות לקוחותיה ולשמור את פרטיהם לשימושה בלבד, ולא להעבירם לצד ג' ללא הסכמתם המפורשת של הלקוחות.
Coi בניית אתרים
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק